کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

کلینیک دامپزشکی گربه شیراز | cat vet clinic in shiraz

کلینیک دامپزشکی گربه شیراز | cat vet clinic in shiraz

دکتر دامپزشک گربه در شیراز

کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

معاینه گربه توسط دامپزشک متخصص گربه در شیراز

خدمات حرفه ای دامپزشکی برای انواع نژاد گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

مشاوره رایگان در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز برای صاحبین گربه های خانگی

09175619012

آشنایی با بیماری های گربه و درمان آنها در کلینیک دامپزشکی شیراز

کلینیک دامپزشکی گربه شیراز آماده خدمت رسانی به انواع نژاد گربه در شیراز

گربه ها حیوانات زیبا و دوست داشتنی هستند. این حیوانات توانسته اند از سالهای گذشته به عنوان یک حیوان اهلی تبدیل به یکی از بهترین دوست انسانها شوند و به عنوان حیوان خانگی خود را عضوی از خانواده انسان شوند. با داشتن یک گربه در خانه خود می‌توانید زمانی که از محل کار و پس از یک روز سخت و پر مشغله به خانه برمیگردید با دوست کوچک خود ملاقات کنید و از برقراری ارتباط با گربه زیبای خود لذت ببرید به او غذا بدهید و مدتی او را نوازش کنید و یا به بازی کردن با او بپردازید. نژاد های مختلفی از گربه در سراسر دنیا وجود دارند ( مانند نژادهای گربه: گربه پرشین گربه چین چیلا گربه های مو کوتاه بریتانیایی گربه فولد اسکاتلندی گربه برمه ای گربه تیفانی گربه نژاد بنگال و نژاد وان و … ) که در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز شرایط برای انجام خدمات درمانی و بهداشتی تمام نژادهای گربه فراهم شده است. به علاوه کلینیک دامپزشکی گربه در شیراز آماده ارائه مشاوره رایگان در ارتباط با انواع نژاد های گربه به شما عزیزان است.

صدور شناسنامه گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز شناسنامه رسمی برای گربه ها صادر می شود. در شناسنامه گربه تمام اطلاعات گربه شما از جمله  اسم گربه، سن گربه، نژاد گربه، رنگ گربه و اطلاعات مروط به واکسیناسیون گربه شما و درمان های ضد انگلی او که در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز انجام شده است، ثبت خواهد شد.

اصلاح و کوتاه کردن موی گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

ریزش موی گربه ها یکی از مواردی است که صاحبین این حیوانات دوست داشتنی را اذیت می کند. ریزش مو می توانند دلایل متفاوتی داشته باشد که برای تشخیص دقیق آن باید به کلینیک دامپزشکی گربه شیراز مراجعه نمایید. به هر حال یکی از مواردی که سبب میشود ریزش موی گربه به میزان کمتری صاحب حیوان را مورد آزار و اذیت قرار دهد، کوتاه بودن موهای گربه است. در کلینیک دامپزشکی شیراز اصلاح مو و کوتاه کردن موی گربه ها توسط آرایشگر حیوانات و آرایشگر گربه انجام میشود.

کوتاه کردن ناخن گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

افرادی که از گربه در خانه نگهداری می کنند می دانند که ناخن های بلند گربه تا چه حد می تواند آسیب بزند، هم به صاحب حیوان و هم به وسایل خانه. به منظور جلوگیری از این اتفاق باید ناخن گربه خود را به طور منظم چک کرده و درصورتی که بیش از حد بلند شده باشد اقدام به کوتاه کردن آن در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز نمایید. کوتاه کردن ناخن گربه توسط فردی که برای انجام این کار مهارت کافی را ندارد می تواند سبب به خون افتادن ناخن گربه شما شود. بنابراین دامپزشکان کلینیک دامپزشکی شیراز توصیه می کنند که برای کوتاه کردن ناخن گربه خود حتما به کلینیک دامپزشکی در شیراز مراجعه نمایید.

 

واکسیناسیون گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز | واکسن های گربه | واکسن سه گانه گربه

بیماری های مختلفی هستند که سلامتی و حیات گربه ها را به خطر می اندازند. یکی از را های جلوگیری از وقوع این بیماری ها در گربه، انجام واکسیناسیون منظم و به موقع گربه بر علیه این بیماری ها می باشد. گربه ها در طول زندگی خود نیازمند دریافت واکسن سه گانه گربه و واکسن هاری گربه هستند. در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز تمامی خدمات تخصصی برای واکسیناسیون گربه ها فراهم آمده است.

دامپزشکی شیراز گربه

شستشو و حمام کردن گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

شستشوی گربه ها می تواند کاری دشوار باشد و صاحب این مخلوقات زیبای خداوند را با مشکل مواجهه نماید. در کلینیک دامپزشکی شیراز شرایطی فراهم آمده است که شما می توانید با خیالی راحت گربه خود را برای شستشو به این کلینیک دامپزشکی برده و در نهایت گربه ای تمیز و خوشبو را تحویل بگیرید.

کاشت میکروچیپ برای گربه در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

روش های مختلفی برای شناسایی و تعیین هویت حیوانات خانگی وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها استفاده از میکروچیپ است. میکروچیپ ابزاری بسیار کوچک است که توسط دامپزشک در کلینیک دامپزشکی شیراز زیر پوست گربه شما کار گذاشته می شود و اطلاعات گربه شما در آن ثبت میگردد و در زمان مورد نیاز با استفاده از ریدر میکروچیپ، اطلاعت بازخوانی می شود. در صورتی که قصد سفر خارجی دارید و می خواهید گربه خود را بهمراه داشته باشید باید برای او میکروچیپ خریداری کنید. برای خریداری و کارگذاری میکروچیپ گربه می توانید به کلینیک دامپزشکی گربه شیراز مراجعه نمایید.

عقیم سازی گربه نر و عقیم کردن گربه ماده در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز

عقیم کردن گربه ماده سبب کاهش احتمال مبتلا شدن گربه زیبای شما به بیماری های رحمی گربه و یا تومورهای پستانی در گربه ها می شود. با عقیم کردن گربه خود می توانید از وقوع آبستنی های ناخواسته در او جلوگیری نمایید. عقیم کردن گربه نر نیز سبب از بین رفتن عادات بد حیوان در تعیین قلمرو با استفاده از اسپری کردن ادرار بر روی وسایل و دیوارها می شود و همچنین گربه شما را آرام تر و فرمانبردارتر خواهد کرد. عقیم کردن گربه نر و ماده در شیراز در کلینیک دامپزشکی گربه شیراز توسط جراحان ماهر و با تجربه انجام خواهد.

به منظور کسب مشاوره رایگان از دامپزشکان کلینیک دامپزشکی گربه شیراز و یا استفاده از خدمات گفته شده در متن فوق با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. دامپزشکان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند.

09175619012

4 دیدگاه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی