کلینیک دامپزشکی خرگوش

کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز | Veterinary clinic of rabbits in Shiraz

کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز | Veterinary clinic of rabbits in Shiraz

ارائه خدمات درمانی حرفه ای دامپزشکی برای انواع نژاد خرگوش در شیراز

مشاوره رایگان دامپزشکی برای صاحبین خرگوش در شیراز

با ما تماس بگیرید و مستقیم با دکتر دامپزشک صحبت کنید

09175619012

کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز

rabbit veterinary clinic in shiraz

خرگوش ها حیواناتی زیبا و دوست داشتنی هستند که بنا به دلایل متعددی یکی از حیوانات مناسب برای نگهداری به عنوان حیوان خانگی می باشند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قبل از خریداری یک خرگوش زیبا و قبول کردن سرپستی آن اطمینان حاصل کنید که می توانید به نیاز های اساسی او به طور مناسبی پاسخ دهید و خرگوش شما از اینکه در کنار شماست شاد و خوشحال باشد. مشکلات متعددی وجود دارند که سلامتی خرگوش ها را به خطر می اندازند. دامپزشکان به عنوان افراد متخصص در سلامت و درمان حیوانات می توانند در این زمینه کمک زیادی به صاحبین این حیوانات دوست داشتنی نمایند. کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز با کادری مجرب و حرفه ای تمام توان خود را برای ارائه بهترین خدمات درمانی و بهداشتی برای انواع نژاد خرگوش در شیراز به کار گرفته است.

برای برقراری ارتباط با دامپزشکان کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز و کسب مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09175619012

در کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز خدمات دامپزشکی برای نژادهای مختلف خرگوش ارائه می گردد این نژادها شامل موارد زیر هستند:

خرگوش مینی رکس (Mini Rex)| خرگوش لوپ هلندی (Holland Lop)| خرگوش  آلمانی (Dutch) | خرگوش هوتوت کوتوله (Dwarf Hotot)| خرگوش مینی لوپ (Mini Lop) | خرگوش مینی ساتین (Mini satin)| خرگوش کوتوله هلندی (Netherland Dwarf)| خرگوش لهستانی (Polish)|

صدور شناسنامه رسمی دامپزشکی برای خرگوش در کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز

همانند سایر حیوانات خانگی برای تعیین هویت و ثبت اطلات خرگوش ها نیز شناسنامه دامپزشکی طراحی شده است. زمانی که شما خرگوش جدیدی را خریداری مس کنید باید خرگوش خود را برای انحام معاینات اولیه دامپزشکی و تایید سلامت او به کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز ببرید. دامپزشک مربوط بعد از معاینه خرگوش شما شناسنامه ای برای او صادر کرده که نام خرگوش، نژاد خرگوش، سن خرگوش و … در آن ثبت می شود. شما می توانید برای گرفتن شناسنامه خرگوش با کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز تماس حاصل فرمایید. شماره تماس کلینیک دامپزشکی شیراز: 09179295025

عقیم کردن خرگوش ماده و نر در بیمارستان دامپزشکی خرگوش شیراز

عمل عقیم سازی خرگوش ماده یکی از خدمات تخصصی کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز می باشد که توسط دامپزشک جراح حیوانات در اتاق عمل این مجموعه درمانی دامپزشکی در شیراز انجام می شود. عقیم کردن خرگوش ماده به دلایل مختلف انجام می شود که از جمله انها می توان به: پیشگیری از بارداری و آبستن شدن خرگوش ماده، جلوگیری از ابتلای خرگوش ماده به عفونت و بیماری های رحمی، پیشگیری از تومورها و سرطان پستان و متعادل سازی رفتار حیوان و آرام تر شدن و فرمانبردارتر شدن خرگوش اشاره کرد.

درمان ضد انگل برای خرگوش در دامپزشکی شیراز

زمانی که از یک خرگوش زیبا در خانه نگهداری می کنید باید مراقب بیماری های مشترک خرگوش با انسان نیز باشید. به خصوض زمانی که صاحب خرگوش فرزند شما بوده و دایم با او در تماس است. از جمله این بیماری ها بیماری های انگلی می باشند. برای جلوگیری از وقوع آنها و یا درمان خرگوش آلوده به انگل باید از قرص های ضد انگل مناسب و تحت نظارت دکتر دامپزشک در شیراز استفاده نمایید. قرص های ضد انگل تجاری مخصوص حیونات در کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز موجود می باشد که با مراجعه به این مرکز درمانی دامپزشکی در شیراز می توانید از خدمات فراوان آن برای خرگوش های دوست داشتنی استفاده نمایید.

آرایشگاه و اصلاح مو خرگوش در کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز

کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز دارای آرایشگر اختصاصی حیوانات خانگی از جمله خرگوش می باشد. اگر خرگوش شما از نژادهای خرگوش مو بلند بوده و می خواهید موهای خرگوش خود را کوتاه و یا اصلاح نمایید همین حالا با کلینیک دامپزشکی شیراز تماس گرفته و نوبت اصلاح و آرایش موی خرگوش خود را رزرو کنید.

دکتر دامپزشک خرگوش

فروش خرگوش در شیراز | واکسن خرگوش در شیراز | درمان ریزش موی خرگوش در شیراز | آرایشگاه و اصلاح موی خرگوش در شیراز | شناسنامه خرگوش در شیراز | خرید خرگوش در شیراز | بیمارستان دامپزشکی خرگوش شیراز | اورژانس خرگوش شیراز

با ما تماس بگیرید

09175619012

کوتاه کردن دندان خرگوش در کلینیک دامپزشکی شیراز

بر خلاف دندان انسان، دندان خرگوش ها دایم در حال رشد بوده و تغذیه با غذاهای سفت و تحریک کننده جوش حیوان، سبب سایش دندان ها می شود و از بلند شدن و رشد بیش از حد آنها جلوگیری می کند. اما نکته مهم در ارتباط با خرگوش های خانگی این است که برخی افراد به دلیل عدم آگاهی از جیره غذایی خرگوش و غذاهای مناسب برای خرگوش، این گونه مواد غذایی را از تغذیه حیوان حذف می کنند. نتیجه این کار عدم سایش دندان خرگوش و بلند شده آن می باشد که مشکلات بسیار زیادی را برای خرگوش به وجود می آورد و حتی می تواند زمینه ساز مرگ خرگوش شود. در کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز عمل اصلاح و کوتاه کردن دندان خرگوش با وسایلی که مخصوص این کار هستند و توسط دامپزشک متخصص انجام خواهد شد.

واکسیناسیون خرگوش در مرکز دامپزشکی خرگوش در شهر شیراز

سوالات مختلفی در ارتباط با واکسیناسیون خرگوش برای صاحبین این حیوانات دوست داشتنی وجود دارد و در فضای مجازی و اینترنت نیز تبلیغات زیادی در ارتباط با واکسن خرگوش صورت می گیرد. اما نکته مهمی که صاحبین خرگوش باید ه آن توجه داشته باشند این است که خرگوش ها و سایر جوندگان در حال حاضر هیچ گونه واکسنی نداشته و نیاز به دریافت واکسن ندارند. واکسن هاری نیز که در سگ و گربه مورد استفاده قرار میگیرد طبق دستورالعمل های دامپزشکی نیازی به تزریق آن برای خرگوش و سایر جوندگان نیست.

پت شاپ خرگوش و فروش وسایل و غذای خرگوش در پت شاپ خرگوش شیراز

در پت شاپ اینترنتی و آنلاین شیراز پت تمامی وسایل مورد نیاز خرگوش و انواع غذاهای خرگوش موجود می باشد. شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سایت پت شاپ شیراز پت شده و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید و در حداقل زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز آماده ارائه خدمات دامپزشکی تخصصی برای خرگوش های زیبا و دوست داشتنی در شهر شیراز می باشد. برای برقراری ارتباط با دکتر دامپزشک کلینیک دامپزشکی خرگوش شیراز با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی