میکروچیپ سگ و گربه در شیراز

کاشت میکروچیپ سگ و گربه در کلینیک دامپزشکی شیراز | میکروچیپ حیوانات خانگی در بیمارستان دامپزشکی

میکروچیپ سگ و گربه

کاشت میکروچیپ سگ و گربه در کلینیک دامپزشکی شیراز

آشنایی با نحوه کارگذاری میکروچیپ برای سگ و گربه

هزینه و قیمت میکروچیپ سگ و گربه در شیراز

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

09175619012

کاشت میکروچیپ سگ و گربه و پرندگان در کلینیک دامپزشکی شیراز

میکروچیپ سگ و گربه چیست؟ کاربرد میکروچیپ در حیوانات خانگی چیست؟ چرا باید برای سگ و گربه خود میکروچیپ استفاده کنیم؟
میکروچیپ سگ و گربه در حقیقیت یک سیستم الکترونیک برای شناسایی و ثبت هویت این حیوانات دوست داشتنی و زیبا است. تا به امروز روش های مختلفی جهت شناسایی و تعیین هویت حیوانات خانگی مورد استفاده قرار گرفته است که از جمله آنها می توان به روش های قدیمی برای شناسایی حیوانات ، مانند پلاكهای الصاقی ، خالكوبی و علامت گذاری اشاره کرد. روش های سنتی دارای معایب متعددی هستند که استفاده از آنها را محدود کرده است و به مرور زمان جایگاه خود را به روش های جدیدتر و پیشرفته تر داده اند. از جمله روش های جدید و بروز برای شناسایی حیوانات خانگی و حیوانات حیات وحش، استفاده از میکروچیپ و کاشت میکروچیپ می باشد. در دو دهه اخیر ، تكنولوژی میكروچیپ تحولات بسیار بزرگی را در سیستم های شناسایی حیوانات ایجاد کرده و به عنوان یك اساس شناسایی مكانیزه در جهان به ثبت رسیده است. اساس کار این تکنولوژی استفاده از امواج رادیویی می باشد. میكروچیپ سگ و گربه تنها روش شناسایی مطمئن این حیوانات بوده كه می تواند در كوتاه ترین زمان ، این حیوانات را مورد شناسایی قرار دهد.

آشنایی با ساختار میکروچیپ سگ و گربه و نحوه کاشت و کارگذاری میکروچیپ در بدن حیوانات در کلینیک دامپزشکی شیراز

میكروچیپ سگ و گربه به اندازه یك دانه برنج می باشد و فاقد منبع تغذیه الکترونیک است. این میكروچیپ توسط دکتر دامپزشک و در کلینیک دامپزشکی در زیر پوست سگ و یا گربه شما كاشته خواهد شد. دامپزشک با استفاده از وسیله ای مخصوص میکروچیپ را وارد فضای زیر پوست می کند که این کار درد خاصی نداشته و حیوان دلبند شما را اذیت نخواهد کرد. به مرور زمان در اثر پاسخ سیستم ایمنی بدن حیوان خانگی یک لایه بافت همبند در اطراف میکروچیپ ایجاد می شود که این امر به ثابت ماندن محل میکروچیپ سگ و گربه کمک بسیاری خواهد کرد. البته به این نکته باید توجه کرد که میکروچیپ در داخل یک محفظه شیشه ای خنثی قرار دادنه شده تا سبب تحریک و ایجاد حساسیت و التهاب در بدن سگ و گربه نشود.

آدرس مرکز کاشت و فروش میکروچیپ سگ و گربه در شیراز

محل کاشت میکروچیپ برای سگ و گربه کجاست؟ اگر بخواهیم برای سگ و گربه خود از میکروچیپ استفاده کنیم باید به کجا مراجعه کنیم؟ آدرس کلینیک دامپزشکی در شیراز برای کاشت میکروچیپ سگ و گربه کجاست؟

از آنجا که کاشت و کارگذاری میکروچیپ یک عمل تخصصی بوده و نیازمند تجربه می باشد باید در کلینیک دامپزشکی معتبر و توسط دکتر دامپزشک متخصص انجام گیرد. دامپزشک به خوبی می داند که چگونه باید میکروچیپ سگ و گربه را کارگذاری کند بدون اینکه به سلامتی حیوان عزیز شما آسیبی وارد شود. اگر شما ساکن شهر شیراز هستید و به دنبال بیمارستان و کلینیک دامپزشکی و یا یا مرکز کاشت میکروچیپ برای سگ و گربه در شیراز هستید، کافیست که با شماره 09175619012 تماس بگیرید تا ما ضمن ارائه مشاوره رایگان دامپزشکی به شما، آدرس معتبرترین و تخصی ترین مراکز فروش میکروچیپ در شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز پانسیون سگ و گربه در شیراز جرم گیری دندان سگ و گربه در شیراز

2 دیدگاه

 • پوریا گفت:

  سلام
  من چند روزی هست که یه سگ ژرمن خریدم. راهی هست که بشه سنش رو دقیق تشخیص داد؟؟
  در ضمن شناسنامه هم نداره.

  ممنون از مرکز مشاوره دامپزشکی شیراز

  • manager گفت:

   با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم سایت کلینیک دامپزشکی شیراز

   در صورتی که شناسنامه سگ در دسترس نباشه و تاریخ دقیق تولد اون رو ندونیم نمیتونیم به طور دقیق سن سگ را بگیم. ولی دکتر دامپزشک میتونه از با بررسی دندان های سگ سن تقریبی سگ شما رو بهتون بگه. برای این کار میتونید به یکی از کلینیک های دامپزشکی شیراز مراجعه کنید تا علاوه بر معاینه کامل سگتون و تایید سلامتی اون توسط دکتر دامپزشک، سن تقریبی اون تشخیص داده بشه و همون موقع برای سگ شما شناسنامه صادر کنن.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی