سگ هاسکی در دامپزشکی شیراز

معرفی سگ نژاد هاسکی در دامپزشکی شیراز

سگ نژاد هاسکی در دامپزشکی شیراز

آشنایی با ویژگی های سگ هاسکی

نحوه نگهداری و غذاهای مناسب برای سگ نژاد هاسکی

قیمت خرید و فروش سگ نژاد هاسکی در شیراز

ارائه خدمات دامپزشکی در برای سگ های نژاد هاسکی در کلینیک دامپزشکی شیراز

مشاوره رایگان در ارتباط با سگ نژاد هاسکی

برای صحبت با دامپزشک و کسب مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09175619012

سگ نژاد هاسکی سیبری (Siberian Husky) نژادی زیبا می باشد که نسبت به اجدادش که همان گرگ خاکستری می باشد به مرور زمان و در پی اصلاح نژاد های انجام شده توسط بشتر دارای تفاوت هایی می باشد. سگ نژاد هاسکی مطابق با گذشته و اصالتی که دارد جهت حمل و کشیدن سورتمه در شرایط برفی و یخبندان پروش پیدا کرده است و ذاتا تمایل بسیر زیادی به تحرک زیاد و دویدن مسافت های طولانی دارد و از نظر ویژگی های ظاهری نیز مطابق با این گذشته می باشد. زادگاه سگ­های هاسکی در شرق سیبری می باشد که ساکنین این مناطق با توجه به محیط زندگی همواره احتیاج داشته اند که از سگ هایی با ویژگی هاسکی استفاده کنند. سگ مورد نظر آنها باید توایی تحمل سرمای بیش از حد را داشته باشد و قدرت بدنی کافی برای حمل و کشیدن سورتمه در شرایط برفی و یخ بندان را دارا باشد. این سگ باید قابلیت اجماعی شدن مناسبی داشته باشد و به راحتی با سایر سگ ها و انسان ها سازگار شود.

سگ های هاسکی امروزی نیز این ویژگی خود را از گذشته به ارث برده اند. یکی از مواردی که سگ نژاد هاسکی را به نژادی دوست داشتنی برای نگهداری به عنوان حیوان خانگی تبدیل کرده است، خلق و خوی مهربان آنها می باشد.

با سایت کلینیک دامپزشکی شیراز همراه باشید تا با تمام ویژگی های سگ نژاد هاسکی آشنا شوید

خصوصیات سگ نژاد هاسکی

هاسکی ها سگ های بسیار مهربانی هستند به گونه ای که با غریبه ها و حتی دزدها نیز مهربانند. همین نکته باعث می شود که اگر شما به دنبال سگی برای نگهبانی از خانه و یا باغ خود هستید باید نژاد سگ هاسکی را از گزینه های مد نظر خود خط بزنید و به فکر انتخاب نژاد سگ دیگری باشید. این نژاد با تمام اعضای خانواده و کودکان رفتار دوستانه و مناسبی دارد و همین امر هاسکی را به نژادی دوست داشتنی برای علاقمندان به نگهداری از حیوانات خانگی تبدیل کرده است.

سگ های نژاد هاسکی دارای روحیه اجتماعی هستند و از تنها ماندن بیزارند. اگر در خانه تنها بمانند شروع به خرابکاری به نشانه اعتراض می کنند. این سگ ها علاقه زیادی به پارس کردن ندارند اما در زوزه کشیدن مهارت خوبی دارند و اگر تنها شوند شروع به سر و صدا می کنند که این امر می تواند برای اطرافیان و همسایگان صاحب حیوان خانگی اذیت کننده باشد. بنابراین اگر قصد خرید سگ هاسکی را دارید باید نیازهای اجتماعی او را در نظر داشته باشید. نباید سگ خود را به مدت طولانی تنها در خانه نگه دارید.

سگ های هاسکی دارای شخصیت مستقل هستند و زیاد با آموزش هایی که توسط انسان به آن ها داده می شود کنار نمی آیند. این سگ ها عاشق دویدن هستند بنابراین برای نگهداری آنها باید به فکر فضای کافی و مناسب برای این کار باشید. هاسکس ها فوق العاده اکتیو و پر انرژی بوده و نیاز به فعالیت روزانه و تحرک بالا دارند. که دویدن پاسخی مناسب به این نیاز سگ نژاد هاسکی است.

husky veterinary in shiraz clinic

رسیدگی و نظافت سگ نژاد هاسکی

پوست ضخیم هاسکی به مراقبت و نظافت نیاز دارد که میزان این مراقبت  نسبت به بسیاری از دیگر نژادهای سگ، به مراتب کمتر است. در اکثر اوقات کوتاهی و پیرایش نیاز نخواهد شد. با این وجود نظافت و شانه زدن موهای هاسکی یک بار در هفته سبب زدودن موهای مرده روی پوست شده و به تشخیص مشکلات پوستی یا برآمدگی غیر معمول کمک خواهد کرد.

پوست هاسکی از دو لایه تشکیل شده است. لایه زیرین برای گرم نگه داشتن او بوده و روی آن را لایه‌ای ضخیم و ضد آب پوشانده است. از آنجا که هاسکی به زندگی در شرایط آب و هوایی متفاوتی عادت کرده است، پوست او ویژگی فصلی دارد و حداقل سالی یک بار موهای لایه زیرین می‌ریزند. این نکته را در نظر بگیرید که این ریزش شدید است و به مدت چند هفته روند آن ادامه دارد. یکی از راه‌های کمک به این فرآیند این است که به طور منظم و هر چند روز یکبار موهای هاسکی خود را شانه بزنید.

اندازه سگ نژاد هاسکی

سگ هاسکی در بین نژادهای سگ دارای اندازه متوسطی می باشد. این نژاد در حقیقت برای دویدن پروش یافته و به همین دلیل دارای جثه بسیار بزرگی نیست اما در عین حال سگ نژاد کوچک نیز به حساب نمی آید و در دسته سگ های نژاد  متوسط تا بزرگ طبقه بندی می شود . سگ های هاسکی نر دارای جثه بزرگ تری نسبت به هاسکی های ماده هستند. حداکثر قد هاسکی نر تقریباً ۶۰ سانتی متر و هاسکی ماده تقریباً ۵۵ سانتیمتر است. وزن هاسکی نر بالغ حدود ۲۰ تا ۲۷ کیلوگرم است که از هاسکی ماده بالغ با حدود ۱۶ تا ۲۲ کیلوگرم کمی بیشتر است.

تغذیه سگ نژاد هاسکی

غذای هاسکی سیبری باید کیفیت بالایی داشته و از گوشت واقعی باشد. از دادن غذا های ارزان قیمت، که معمولاً دارای افزودنی‌های کربوهیدرات‌دار هستند, به هاسکی خودداری کنید چرا که ارزش غذایی اندکی دارند. اکثر هاسکی ها به غلات حساسیت دارند بنابر این در صورت امکان از رژیم غذایی بدون غلات استفاده کنید. غذای تجاری مناسب برای سگ نژاد هاسکی را می‌توانید عمده پت شاپ های شیراز خریداری کنید. پت شاپ شیراز واقع در کلینیک دامپزشکی شیراز نیز دارای غذای خشک مخصوص هاسکی می باشد که می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به خرید غذای سگ هاسکی در شیراز نمایید.

اگر هاسکی شما در فعالیت بدنی سنگینی شرکت می‌کند برای او رژیم غذایی غنی از پروتئین فراهم کنید و اطمینان یابید که میزان کالری دریافتی او کافی باشد. نکته آخر اینکه بر اساس سن هاسکی به او غذا دهید، توله سگ هاسکی نیازهای غذایی متفاوتی نسبت به هاسکی بالغ دارد. نحوه ی مصرف غذاها را از راهنمای آنان مطالعه کرده و در صورت وجود هر گونه نگرانی و مشکل با دامپزشک مشورت کنید. دامپزشکان کلینیک دامپزشکی شیراز همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند. کافیست با ما تماس بگیرید تا دامپزشکان ما با شما صحبت کنند. 

محل خرید و فروش سگ نژاد هاسکی در کلینیک دامپزشکی شیراز

اگر قصد خرید توله سگ هاسکی در شیراز را دارید بهتر است این کار را از طریق کلینیک های دامپزشکی شیراز و تحت نظر و مشاوره و راهنمایی آنها انجام دهید. شما مس توانید به کلینیک دامپزشکی سگ هاسکی شیراز مراجعه کنید و آنها شما را با بهترین و معتبر ترین پروش دهنده های سگ هاسکی در شیراز آشنا خواهند کرد.

توله سگ هاسکی که شما خریداری می کنید باید دارای شناسنامه باشد و اطلاعات و سوابق واکسیناسیون سگ هاسکی شامل واکسن هاری و چندگانه و همچنین درمان ضد انگلی در آن ثبت شده باشد. شما باید اطلاعات شناسایی کامل و مناسبی را به همراه خود داشته باشد. اگر توله سگ شناسنامه نداشته باشد، ممکن است به این دلیل باشد که پرورش دهنده فقط برای پول آن‌ها را پرورش داده است. هاسکی همانند بسیاری از نژادهای دیگر، می‌تواند نسبت به بعضی مشکلات و بیماری‌ها حساس‌تر باشد. شما می توانید قبل از نهایی کردن خرید سگ هاسکی خود او را به کلینیک دامپزشکی شیراز ببرید تا توسط دامپزشکان بیمارستان دامپزشکی شیراز مورد معاینه قرار بگیرد و پس از تایید سلامتی اقدام به خرید توله سگ هاسکی مورد نظر خود کنید. 

قیمت سگ نژاد هاسکی در شیراز چقدر است؟

قیمت هاسکی ثبت شده و دارای شناسنامه معمولا از یک میلیون تومان شروع می‌شود. هنگام خرید به خصوصیات توله سگ ها و سالم بودن آنان توجه داشته باشید. توله هاسکی شما در صورت رسیدن به سن مناسب باید واکسینه شود. اگر قصد خرید توله سگ هاسکی در شیراز را دارید می توانید برای آگاهی از جدیدترین قیمت سگ هاسکی با کلینیک دامپزشکی شیراز تماس بگیرید.

در کلینیک دامپزشکی شیراز انواع خدمات دامپزشکی برای سگ نژاد هاسکی ارائه می شود و صاحبین این حیوانات خانگی زیبا و دوست داشتنی می توانند برای استفاده از این خدمات به کلینیک دامپزشکی سگ هاسکی شیراز مراجعه نمایند

مربی سگ هاسکی در شیراز | واکسن هاری و چندگانه سگ هاری در دامپزشکی شیراز | عقیم سازی سگ هاسکی در کلینیک شیراز | درمان بیماری پاروا ویروس سگ هاسکی | غذای خشک سگ هاسکی در پت شاپ شیراز | خرید و فروش سگ هاسکی در شیراز | اصلاح و آرایش سگ هاسکی | کوتاه کردن مو و کوتاه کردن ناخن سگ نژاد هاسکی شیراز

4 دیدگاه

 • علی گفت:

  چیزای زیادی در مورد سگ نژاد هاسکی یاد گرفتم. ممنون از سایت کلینیک دامپزشکی شیراز

 • ناشناس گفت:

  سایت کلینیک دامپزشکی شیراز عالیه???

 • آرش گفت:

  ببخشید هزینه واکسن هاري و واکسن چندگانه سگ هاسکی چقدر میشه تو شیراز؟

  هزینه درمان ضد انگلی سگ هاسکی چی؟؟

  • manager گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر بابت بازدید شما از سایت کلینیک دامپزشکی شیراز
   برای اطلاع از هزینه های دقیق واکسیناسیون و ضد انگل سگ در شیراز می تونید با شماره هایی که به منظور مشاوره دامپزشکی در سایت قرار داده شده تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی