مشاوره-تغذیه-سگ-شیراز

مشاوره تغذیه سگ شیراز در بیمارستان دامپزشکی شیراز

مشاوره تغذیه سگ شیراز

مشاوره تغذیه سگ شیراز

دکتر متخصص تغذیه سگ شیراز

پاسخ به سوالات شما در ارتباط با تغذیه سگ

رژیم غذایی مناسب برای توله سگ و سگ بالغ  

با مرکز مشاوره تغذیه سگ شیراز در ارتباط باشید و سوالات خود را از دامپزشکان متخصص سگ بپرسید

راه ارتباطی ما از طریق شماره گیری تلفن زیر

09175619012

اگر به تازگی سگی را خریداری کرده اید و هنوز با تغذیه سگ آشنا نیستید و نمی دانید چه غذایی باید به سگ خود بدهید و یا چه غذاهایی برای سگ شما مضر است و باید از دادن آنها به سگ خوداری کنید | اگر سگ شما بد غذاست و یا به خوبی غذا نمی خورد و اشتهای مناسبی ندارد | اگر سگ شما غذای فاسدی مصرف کرده و دچار اسهال و یا استفراغ شده | اگر سگ شما بیش از حد غذا می خورد و چاق شده و می خواهید از چاق شدن او جلوگیری کنید و … 

برای کسب اطلاعات تخصصی در هر کدام از زمینه های فوق کافیست با مرکز مشاوره تغذیه سگ شیراز تماس بگیرید. یک دامپزشک متخصص تغذیه سگ با شما صحبت خواهد کرد و به تمام سولات شما در مورد غذای سگ و غذای توله سگ به طور کامل پاسخ خواهد داد.

در ادامه با مرکز مشاوره تغذیه سگ شیراز همراه باشید و این مقاله را تا انتها بخوانید تا به پاسخ برخی از سوالات رایج در ارتباط با تغذیه سگ برسید. با ما همراه باشید.

1-      سگ من چند وقت است که چاق شده است. برای کاهش وزن سگ خود چه اقداماتی باید انجام دهم؟

پاسخ سوال در مورد چاقی سگ و راه­ های کاهش وزن سگ: مهم ترین و رایج ترین علت چاقی در سگ ها تغذیه نامناسب یا بیش از حد می باشد که برای سگ توسط صاحب او اعمال می گردد. در صورتی که سگ شما تحرک زیادی نداشته باشد شرایط بدتر خواهد شد و روز به روز به وزن او افزوده خواهد شد. مرکز مشاوره تغذیه سگ شیراز راه حلی عملی برای کاهش وزن اصولی سگ را به شما پیشنهاد می دهد. برای دریافت این راه حل با ما تماس بگیرد. دامپزشکان ما بهترین پاسخ ها را برای سوالات شما دارند.

2-      چرا سگ من گاهی اوقات چمن می خورد؟ آیا خوردن چمن برای سگ خطرناک است؟

پاسخ سوال در ارتباط با چمن خوردن سگ: علف خوردن در سگ ها تقریبا امری شایع است. گاهی اوقات علت خوردن علف ایجاد استفراغ می­باشد. سگ ها ب ای اینکه غذای هضم نشده یا فاسد را بالا بیاورند شروع به علف خوردن می کنند. گاهی واقاد کمبود ها علف خوردن علف توسط سگ است. برای مثال کمبود فیبر می تواند این حالت را ایجاد کند که در چنین مواقعی می توان به غذای سگ فیبر اضافه کرد.

3-      آیا نیازی به پختن غذای سگ هست؟ پخته بودن یا نبودن غذای سگ اهمیت دارد؟

پاسخ مرکز مشاوره تغذیه سگ شیراز برای این سوال: توصیه دامپزشک همواره بر این است که از دادن غذاهای کاملا خام به سگ خوداری کنید. چراکه با پختن غذا بسیاری از موارد بیماری زا و انگل های احتمالی موجود در آن از بین خواهند رفت. برخی از بیماری ها مانند توکسوپلاسما و سالمونلا می توانند از طریق خوردن گوشت خام به سگ منتقل شوند و سگ شما را بیمار کنند.

در مقاله های آینده منتظر پاسخ دهی به دیگر سوالات مهم در ارتباط با تغذیه سگ در سایت مشاوره تغذیه سگ شیراز باشید

دکتر-تغذیه-سگ-در-شیراز

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی