ما برای سلامت حیوانات شما اینجا هستیم

تیم وت ایران با بهترین دامپزشکان متخصص و مجهزترین بیمارستان و کلینیک های شبانه روزی دامپزشکی در تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، کرمان، بندرعباس، بوشهر و سایر شهرهای کشور آماده مشاوره رایگان دامپزشکی و خدمت رسانی به حیوانات خانگی می باشد.

حیوان خانگی شما جزئی از خانواده ماست، ما برای شما بهترین ها را میخواهیم.

پاسخ دهی به سوالات در ارتباط با سگ و گربه

مرکز مشاوره دامپزشکی وت ایران

دارای کادری حرفه ای شامل دامپزشکان متخصص

ارایه مشاوره رایگان دامپزشکی در شهرهای مختلف ایران بزرگ

آشنایی با مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

وت ایران سایت تخصصی در زمینه دامپزشکی و مشاوره دامپزشکی است که هدف آن ایجاد بستری مناسب برای خدمت رسانی به حیوانات و صاحبین حیوانات خانگی است. در وت ایران ایم امکان فراهم شده است که دارندگان حیوانات از هر نوع و نژادی، بتوانند در زمان بروز مشکل و بیماری برای حیوان دلبندشان، بطور رایگان و به آسانی با دامپزشک متخصص تماس گرفته و از مشاوره رایگان دامپزشکی بهرمند شود.

اهداف مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

تیم تخصصی وت ایران به خوبی نیاز حیوانات و صاحبین حیوانات خانگی، میدانند و بهترین راهکار و پیشنهاد را برای آنها در نظر گرفته اند. حیوانات نیز به مانند انسان دچار بیماری و مشکل می شوند و گاهی این مشکلات به گونه ای است که صاحب حیوان نمی تواند آنها را به تنهایی برطرف کند و علم و اطلاعات کافی برای این کار را ندارد. در چنین مواقعی صحبت با یک دامپزشک کاربلد و کسب راهنمایی در ارتباط با مشکل به وجود آمده برای حیوان، می تواند بسیار کمک کننده باشد. در حال حاضر مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران این امکان را به بهترین شکل فراهم آورده است تا بتواند در ایجاد زندگی زیبا برای حیوانات که آنها نیز از مخلوقات زیبای خدواند هستند، نقش آفرینی کند.

مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران نیازهای اورژانسی حیوانات را به خوبی می داند. در واقع یکی از اهداف شکل گبری مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران، پاسخ دهی به صاحبین حیوانات خانگی و راهنمایی آنها در مواقع اورژانس دامپزشکی است. گاهی اوقات اتفاقات ناگواری برای حیوانات رخ می دهد که نیازمند امداد رسانی اورژانسی می باشد. در چنین مواقعی اگر صاحب دام تا حدودی با کمک ها اولیه آشنا باشد و بداند با توجه به مشکل پیش آمده برای حیوان چه اقداماتی را می تواند تا قبل از رساندن حیوان به کلینیک دامپزشکی و یا بیمارستان دامپزشکی انجام دهد،‌بسیار می تواند به حفظ سلامتی حیوان کمک کند و چه بسا حیوان را از مرگ نجات دهد.

در این چنین مواقع اورژانسی نیز مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران، بسیار کارا و موثر است. چراکه شما می توانید در صورت رخداد بیماری یا مشکلی اورژانسی برای حیوان خود، با مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران تماس بگیرید و مشکل حیوان خود را با دامپزشکان وت ایران در میان بگذارید تا آنها به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

جدای از مواقع اورژانسی دامپزشکی، کاملا واضح و مشخص است فردی که از یک حیوان نگهداری می کند، برای رفع نیازهای روزانه حیوان خود و ایجاد زندگی زیبا و دارای آرامش برای حیوان خود، زمان هایی نیازمند کسب مشاوره از فردی صاحب نظر و دارای اطلاعات علمی و اصولی در زمینه حیوانات می شود. دامپزشکان افرادی هستند که به خوبی با نیاز ها و مشکلات انواع حیوانات ( سگ – گربه – اسب – پرندگان – خرگوش – خوکچه – همستر – اسب و … ) آشنا هستند و می توانند بهترین مشاوره های دامپزشکی را به دارندگان حیوان ارایه دهند.

شادی حیوان خانگی شما = شادی شما و ما نیز از شادی حیوانات شاد خواهیم شد

خدمت رسانی به حیوانات افتخار تیم مشاوره دامپزشکی وت ایران است

کادر مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران دارای کادری مجرب و متخصص از دامپزشکان حرفه ای و کاربلد است. همه خوبان یکجا جمع شده اند تا بهترین ها را برای حیوانات رقم بزنند.

دامپزشک سگ / دامپزشک گربه / دامپزشک پرندگان زینتی ( کاسکو – عروس هلندی – طوطی – قناری – مرغ عشق – مرغ مینا و … ) / دامپزشک پرندگان شکاری / دامپزشک حیوانات اگزوتیک / دامپزشک خرگوش / دامپزشک اسب / دامپزشک خوکچه و همستر و … / جراح حیوانات / متخصص مامایی و تولید مثل حیوانات / دندانپزشک سگ و گربه / و …

شهرهای تحت پوشش مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

مشاوره دامپزشکی شیراز / مشاوره دامپزشکی کرمان / مشاوره دامپزشکی یزد / مشاوره دامپزشکی تهران / مشاوره دامپزشکی اهواز / مشاوره دامپزشکی بوشهر / مشاوره دامپزشکی اصفهان و مشاوره دامپزشکی در سایر شهرهای ایران عزیز

تماس با مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

برای برقراری ارتباط تلفنی  با مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران، کافیست با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

 

برخی از زمینه های مشاوره ای مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی وت ایران

 مشاوره تغذیه حیوانات / مشاوره در ارتباط با نحوه نگهداری حیوانات / مشاوره دامپزشکی در ارتباط با خرید و فروش حیوانات : چه حیوان خانگی را خریداری کنیم؟ کدام نژاد سگ بهتر است؟ کدام نژاد برای کودکان مناسب تر است؟ و … / راهنمایی در ارتباط با بیماری های حیوانات خانگی ( بیماری سگ / بیماری گربه / بیماری پرندگان / بیماری اسب / بیماری خرگوش / بیماری خوکچه و همستر و … ) / راهنمایی در ارتباط با نحوه رسیدگی به بهداشت حیوانات خانگی / مشاوره دامپزشکی در مورد نحوه تربیت و آموزش دادن حیوانات و هزاران خدمات مشاوره دامپزشکی دیگر در وت ایران

سوگندنامه دامپزشکی

به نام خداوند جان و خرد

اکنون که به پیشه مقدس دامپزشکی گام می نهم سوگند یاد می کنم، با محافظت از سلامت حیوانات و کاهش درد و رنج آنها، کوشش برای حفظ منابع حیات دام ها، تلاش در بهبود بهداشت همگانی و پیشبرد دانش دامپزشکی و مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان، دانش علمی و مهارت های خود را در راستای مصالح جامع به کار گیرم. من در انجام وظایف حرفه ای خود همواره به وجدان، شرف و اصول اخلاقی علم دامپزشکی پایبند خواهم بود.

تعهد می کنم همواره برای پیشبرد روزافزون دانش و شایستگی حرفه ای خود کوشا باشم.

مرکز مشاوره دامپزشکی وت ایران