عقیم-کردن-سگ-ماده-در-شیراز

عقیم سازی سگ ماده در شیراز | عقیم کردن سگ ماده در شیراز | هزینه و قیمت عقیم کردن سگ ماده در شیراز | Sterilization of the dog

عقیم سازی سگ ماده در شیراز | عقیم کردن سگ ماده در شیراز | هزینه و قیمت عقیم کردن سگ ماده در شیراز | Sterilization of the dog

مشاوره دامپزشکی

مشاوره رایگان تلفنی در ارتباط با عقیم سازی سگ ماده در شیراز

صحبت با دامپزشک متخصص به صورت رایگان

تمام سوالات خود را از دامپزشکان ما بپرسید

برای ارتباط با دامپزشکان مرکز مشاوره کلینیک دامپزشکی شیراز با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

عقیم-سازی-سگ-ماده-در-کلینیک-دامپزشکی-شیراز

مزایای عقیم سازی سگ ماده در شیراز | عقیم کردن سگ ماده چه نتایج مفیدی را به دنبال دارد؟

 بسیاری از دامپزشکان به دلیل مزایای بسیار زیادی که عقیم سازی سگ ماده دارد آن را به صاحب این حیوانات خانگی توصیه می کنند.  همانطور که می دانید سگ های ماده در طول سال تقریبا دو بار سیکل جنسی دارند که در طی سیکل جنسی سگ های ماده و در این ایام ترشحات خونی از واژن سگ های ماده خارج می شود.  سگ های ماده در طی سیکل جنسی خود دچار تغییر رفتار شده به طوری که برخی از آنها رفتارهای خشونت آمیز از خود نشان می دهند یا اینکه بیشتر پارس می کنند و یا اینکه برعکس گوشه گیر شده و بسیار آرام می‌شوند. و حتی ممکن است گاهی اوقات حالت درونگرا و افسرده پیدا کنند.  همچنین گاهی اوقات سگ های ماده به دلیل استرس ناشی از عدم جفت گیری اقدام به فرار از محل زندگی خود و قلمرو خود میکند.  مورد دیگری که در طول سیکل جنسی سگ های ماده خودنمایی می‌کند تغییر در اشتها و عادات غذا خوردن این حیوانات است به طوری که ممکن است سگ های ماده در طی این دوران به خوبی تغذیه نکنند و کم اشتها شوند.

با عقیم‌سازی سگ ماده موارد گفته شده در بالا کنترل شده به طوری که خون ریزی های دوران سیکل جنسی از واژن قطع میشود و بهداشت حیوان به میزان بسیار زیادی بهبود پیدا میکند به دنبال این اتفاق صاحب حیوان نیست از اینکه بخواهد دائماً سگ ماده خود را حمام کرده و یا شستشو دهد و یا ناحیه واژن او را تمیز کند راحت می شود.  با عقیم کردن سگ ماده تغییرات رفتاری حیوان که در گذشته در طول سیکل جنسی اتفاق می‌افتاد حذف شده و سگ شما از نظر رفتاری حالت پایدار تری را پیدا خواهد کرد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا عقیم سازی سگ ماده تاثیرات مفیدی بر روی سلامتی حیوان خواهد داشت برخی از مشکلات و مسائل دامپزشکی که در طول زندگی سگ های ماده اتفاق می‌افتد و سلامتی این حیوانات زیبا را به خطر می اندازد، با عقیم سازی سگ ماده قابل کنترل خواهد بود. بسیاری از بیماری های دستگاه تناسلی سگ های ماده مانند کیست های تخمدانی و کیست های رحمی و عفونت های رحمی که بسیار شایع هستند در سگ های ماده تا حدی خطرناک هستند که می‌توانند حیات سگ ماده شما را به خطر بیندازند، با عقیم سازی سگ ماده در شیراز پیشگیری خواهد شد.

تومورهای پستانی یکی دیگر از بیماریهای بسیار خطرناک در سگهای ماده است که در سگهای مسن شیوع بسیار زیادی دارد.  تحقیقات دامپزشکان نشان داده است که عقیم سازی سگ ماده قبل از اولین سیکل فحلی می تواند تا حد بسیار زیادی رخداد تومور های پستانی در سگهای ماده را کاهش دهد.

مشاوره-دامپزشکی-در-ارتباط-با-عقیم-سازی-سگ-ماده

مشاوره رایگان در ارتباط با عقیم سازی سگ ماده در شیراز | تمام سوالات خود در ارتباط با عقیم سازی سگ ماده در شیراز را از دامپزشکان ما بپرسید

همان طور که در مطالب بالا خواندید، عقیم سازی سگ ماده می تواند بسیار مفید باشد و تاثیر مثبت بر روی بهداشت، سلامتی و رفتار سگ زیبای شما بگذارد. پس اگر در شیراز زندگی می کنید و صاحب سگ ماده زیبایی هستید که هنوز عقیم نشده است و می خواهید با عقیم کردن سگ ماده خود در شیراز با مشکلات ناشی از عدم عقیم سازی سگ ماده خداحافظی کنید، با ما تماس بگیرید و ضمن بهرمندی از مشاوره رایگان در ارتباط با عقیم سازی سگ ماده در شیراز ( از مرکز مشاوره رایگان دامپزشکی شیراز ) و صحبت با دامپزشکان ما وقت جراحی برای سگ خود رزرو کنید تا سگ ماده شما در مجهزترین و حرفه ای ترین کلینیک دامپزشکی شیراز و توسط مجرب ترین جراحان سگ شیراز، عقیم شود.

هزینه و قیمت عقیم سازی سگ ماده در شیراز | عقیم کردن سگ ماده در شیراز چقدر خرج دارد؟

برای آگاهی از هزینه ها و مخارج عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده در بهترین کلینیک دامپزشکی شیراز ( کلینیک جراحی سگ شیراز ) با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس برای کسب مشاوره رایگان

09175619012

آدرس کلینیک دامپزشکی در شیراز برای عقیم کردن سگ ماده در شیراز

برای آگاهی از آدرس بهترین کلینیک های دامپزشکی شیراز بمنظور انجام عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده با شماره  09179295025 تماس حاصل فرمایید. مرکز مشاوره کلینیک دامپزشکی شیراز در هر ساعت از شبانه آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان است.

آدرس-کلینیک-دامپزشکی-برای-عقیم-کردن-سگ-ماده-در-شیراز

کلینیک دامپزشکی عقیم سازی سگ شیراز

کلینیک دامپزشکی سگ شیراز همواره بهترین خدمات درمانی اختصاصی را برای سگ های دوست داشتنی ارائه می دهد. در کلینیک دامپزشکی شیراز همه چیز به بهترین شکل فراهم شده است تا حیوانات احساس آرامش کنند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با دامپزشک | کلیک کنید | مشاوره رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی