ضد انگل سگ و گربه در دامپزشکی شیراز

درمان ضد انگل سگ و گربه در دامپزشکی شیراز | برنامه ضد انگل برای سگ و گربه

درمان ضد انگل سگ و گربه در دامپزشکی شیراز | برنامه ضد انگل برای سگ و گربه

درمان بیماری­های انگلی در سگ و گربه

دارو و قرص ضد انگل سگ و گربه

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بیماری­های انگلی در سگ و گربه و برنامه ضد انگل سگ و گربه و دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

ضد انگل سگ و گربه و اهمیت آن از زبان دامپزشک کلینیک دامپزشکی شیراز

از جمله بیماری های بسیار مهم در حیوانات خانگی به خصوص سگ و گربه بیماری های انگلی می باشد. سگ ها و گربه ها می توانند در مراحل مختلف زندگی به انواع مختلفی از انگل ها و به خصوص انگل های گوارشی مبتلا شوند. برخی از انگل های سگ و گربه می توانند به انسان نیز منتقل شوند و صاحب حیوان و یا افراد در ارتباط با سگ و گربه را آلوده کنند. زمانی که سگ و گربه به انگل گوارشی آلوده می شود تخم انگل و یا انگل بالغ از طریق مدفوع حیوان وارد محیط شده و می تواند انسان و سایر حیوانات را آلوده کند. با توجه به خطراتی که بیماری های انگلی سگ و گربه برای خود حیوان و انسان های در ارتباط با او دارد لازم است که صاحبین حیوانات خانگی با این بیماری ها و راه های جلوگیری و درمان بیماری های انگلی سگ و گربه آشنا شوند تا در صورت وقوع اقدام مناسب را داشته باشند و سگ و یا گربه خود را برای دریافت درمان ضد انگل سگ وگربه به کلینیک دامپزشکی در شیراز ببرند..

پیشگیری از بیماری انگل سگ وگربه با اجرای مناسب برنامه ضد انگل سگ وگربه در دامپزشکی شیراز

انگل­های گوارشی سگ و گربه عمدتا از راه خوراکی وارد بدن حیوان شده و سگ و گربه شما را آلوده می کنند از همین رو یکی از راه های مهم جلوگیری از ابتلای سگ و گربه به انگل گوارشی تغذیه با غذاهای مناسب است. شما نباید هر غذایی را به سگ و گربه خود بدهید. غذاهای تجاری که در پت شاپ ها به فروش میرسند تحت استانداردهای خاصی تولید شده و به دلیل حرارتی که در زمان آماده سازی این غذاها بر آنها اعمال می شود آلودگی های آن ها از جمله آلودگی های انگلی در آن ها از بین می رود. بنابراین استفاده از این غذا ها می تواند تا حد بسیار زیادی از ابتلای سگ و گربه شما به انگل های گوارشی جلوگیری کند. در صورتی که از غذاهای تجاری برای تغذیه سگ و گربه خود استفاده نمیکند حتما به خاطر داشته باشید که از دادن غذای خام به سگ و گربه خود خوداری کنید. گوشت خام در صورتی که دارای آلودگی انگلی باشد می تواند این انگل را به بدن سگ و گربه شما منتقل کند اما زمانی که گوشت حرارت می بیند بسیاری از آلودگی های انگلی در آن از بین می رود. بنابراین با تغذیه مناسب و اصولی می توانید تا حد زیادی از انگل سگ و گربه جلوگیری کنید.

یکی دیگر از راه های جلوگیری از انگل سگ و گربه استفاده از برنامه ضد انگل سگ و گربه به صورت منظم و تحت نظارت دامپزشک می باشد. شما می توانید برای اجرای برنامه ضد انگل سگ و گربه خود به کلینیک دامپزشکی در شیراز مراجعه کنید و دامپزشک با استفاده از قرص ضد انگل سگ و گربه این برنامه را برای شما اجرا خواهد کرد و تاریخ مراجعه بعدی برای دریافت قرص ضد انگل سگ و گربه شما را در شناسنامه او ثبت خواهد کرد. آدرس کلینیک دامپزشکی شیراز را از طریق تماس با ما دریافت کنید.

قرص ضد انگل سگ و گربه در شیراز

با توجه به نوع انگلی که سگ و گربه شما به آن مبتلا شده است دارو وقرض ضد انگل سگ و گربه که برای او توسط دامپزشک در کلینیک دامپزشکی شیراز استفاده می شود متفاوت است. امروز قرص­های ضد انگل سگ و گربه به صورت ترکیبی نیز در بازار موجود می باشند که بر علیه طیف وسیعی از انگل های سگ و گربه عمل می کنند. به خاطر داشته باشید که هیچ گاه بدون مشورت با دامپزشک از قرص ضد انگل سگ و گربه برای حیوان خانگی خود استفاده نکنید. چرا که استفاده نابجا و یا بیش از حد می تواند زندگی سگ و یا گربه دوست داشتنی شما را به خطر بیندازد.

برنامه ضد انگل سگ و گربه در دامپزشکی شیراز

بسته به اینکه سگ و گربه شما دارای آلودگی انگلی فعال باشد و یا اینکه تنها برای پیشگیری از می خواهد از داوری ضد انگل سگ و گربه استفاده کند، برنامه ضد انگلی متفاوتی دارد که این برنامه توسط دامپزشک در کلینیک دامپزشکی شیراز برای سگ و گربه شما در نظر گرفته می­شود. برنامه ضد انگل سگ و گربه می­تواند بسته به نحوه نگهداری و محل نگهداری سگ و گربه و نوع غذاهایی که به حیوان زیبای خود میدهید متفاوت باشد. اما عمدتا برنامه ضد انگل سگ و گربه که برای پیشگیری به صورت معمول در عمده کلینیک های دامپزشکی شیراز اجرا می شود یکسان بوده که نمونه ای از آن را در جدول زیر برای شما آورده ایم.

قرص ضد انگل سگ در دامپزشکی شیراز
درمان ضد انگل سگ و گربه در دامپزشکی شیراز

در کلینیک دامپزشکی شیراز خدمات گسترده ای برای انواع حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه انجام می شود. اجرای برنامه ضد انگل سگ و گربه و ضد انگل خرگوش و همستر و خوکچه هندی و پرندگان زینتی مانند کاسکو و عروس هلندی نیز از جمله این خدمات به حساب می آید. درمان انگلی و پیشگیری از بیماری های انگلی سگ و گربه در این مرکز با استفاده از داروها و قرص های ضد انگل سگ و گربه که تولید شرکت های دارویی معتبر در دنیا هستند صورت می گیرد.

قیمت ضد انگل سگ و گربه در شیراز  و هزینه برنامه ضد انگل سگ و گربه

در صورت داشتن هر گونه سوال در ارتباط با برنامه ضد انگل سگ و گربه و هزینه ها و قیمت آن در کلینیک دامپزشکی شیراز می توانید با شماره 09175619012 تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان مرکز مشاوره دامپزشکی شیراز بپرسید. همچنین می توانید به طور مستقیم با دکتر دامپزشک کلینیک دامپزشکی شیراز صحبت کرده و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی