درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز | علل اسهال سگ | تشخیص و درمان اسهال در سگ | اسهال در توله سگ ها

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز | علل اسهال سگ | تشخیص و درمان اسهال در سگ | اسهال در توله سگ ها

کلینیک دامپزشکی شیراز امکان مشاوره رایگان تلفی برای صاحبین حیوانات خانگی در شیراز را فراهم آورده است. شما می توانید تنها با یک تماس با دامپزشک متخصص در شیراز صحبت کنید و تمام سوالات خود در ارتباط با اسهال در توله سگ و سگ های بالغ را از دامپزشک شیراز بپرسید.

برای آگاهی از روند کاری و هزینه های درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز

مشاوره رایگان دامپزشکی در کلینیک دامپزشکی شیراز

تمام سوالات خود را در ارتباط با اسهال سگ و توله سگ از دامپزشکان شیراز بپرسید

شماره تماس کلینیک دامپزشکی شیراز برای مشاوره رایگان دامپزشکی

09175619012

کلینیک دامپزشکی و بیمارستان دامپزشکی شیراز

آماده خدمت رسانی به صاحبین سگ و گربه در شهر شیراز است

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز

زمانی که در ارتباط با اسهال سگ صحبت می کنیم، باید توجه داشته باشیم که در مورد نشانه ای از یک بیماری در حال حرف زدن هسنیم نه یک بیماری. اسهال در سگ (Diarrhea in dog) می تواند در اثر بیماری های مختلف رخ دهد و سبب از دست رفتن مقدار زیادی آب و کم آب شدن بدن سگ گردد. ممکن است به هر دلیلی سرعت عبور مواد غذایی از روده ها افزایش یابد و فرصت کافی برای جذب آب و مواد غذایی توسط سلول های روده سگ مهیا نشود و منجربه وقوع اسهال در سگ زیبای شما گردد. یا اینکه بیماریی رخ داده که ویروس و یا باکتری عامل بیماری سلول های دستگاه گوارش را درگیر کرده و این سلول ها نمی توانند جذب آب و مواد غذایی را به عنوان یکی از وظایف خود، به درستی انجام دهند. درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز توسط دامپزشکانی متخصص در زمینه سگ و گربه انجام خواهد گرفت.

اسهال در سگ تا چه اندازه می تواند خطرناک باشد؟

اینکه اسهال توله سگ و سگ تا چه اندازه خطرناک باشد به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. مدت زمانی که سگ و یا توله سگ شما مبتلا به اسهال شده خیلی اهمیت دارد. اگر سگ زمان زیادی اسهال شده باشد و مدفوع سگ آبکی و شل باشد، بدن حیوان آب بسیار زیادی را از دست داده است و شرایط عمومی خوبی ندارد. سایر علایمی که در کنار اسهال برای توله سگ و یا سگ شما اتفاق می افتد نیز تاثیر گذار است. به هر حال لازم است که شما بلافاصله پس از دیدن علایم اسهال در سگ و یا اسهال توله سگ خود، سگ خود را برای درمان اسهال سگ در شیراز به کلینیک و بیمارستان دامپزشکی شیراز ببرید. کادر درمانی و دامپزشکی در کلینیک سگ شیراز دارای تجربه بالایی در زمینه درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز هستند که می توانند به حیوان خانگی زیبای شما کمک بسیار زیادی کنند.

یکی از بیماری های مهم که با علایم اسهال و استفراغ در توله سگ های جوان ظاهر می شود، بیماری پاروا ویروس سگ بوده که می تواند زندگی دوست کوچولو شما را به خطر بیندازد. از این ور گفته میشود به سرعت سگ اسهالی خود را به کلینیک دامپزشکی برده تا تحت درمان قرار گیرد.

دلایل اسهال در سگ و توله سگ کدام­ اند؟

دلایل ابتلای سگ به اسهال بسیار متنوع است که بعضی از آن‌ها به‌راحتی و با پرهیز غذایی درمان می‌شود. با این حال به محض دیدن علائم اسهال در سگتان به دامپزشک مراجعه کنید. هرچه زودتر درمان را شروع کنید، بهتر و آسان‌تر سگتان سلامتش را به دست می‌آورد. عواملی که سگ را به اسهال مبتلا می‌کند، در زیر برای شما لیست شده است:

بیماری دیستمپر سگ | پاروویروس یا پاروا ویروس توله سگ ها | عفونت کرونا ویروس | سندورم روده تحریک پذیر | اسهال تغذیه ای سگ در اثر تغییر جیره غذایی و یا فاسد بودن غذا | انواع بیماری های انگلی دستگاه گوارش در سگ | سرطان دستگاه گوارش در سگ | مسمومیت با سرب | و …

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز

قبل از مراجعه به کلینیک با شماره زیر تماس بگیرید و از مشا.ره رایگان دامپزشکی شیراز بهرمند شوید

09175619012

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز

درمان اسهال سگ در کلینیک دامپزشکی شیراز  بستگی به بیماری و علت ایجاد اسهال در سگ دارد. بنابراین دامپزشک شیراز در ابتدا به سراغ درمان بیماری اصلی خواهد رفت که اسهال را ایجاد کرده است. زمانی که سگ خود را به نزد دامپزشک در شیراز می‌برید، اگر خیلی بدحال باشد یا دچار کم‌آبی شده باشد، لازم است که در بیمارستان و یا کلینیک دامپزشکی شیراز بستری شود. تزریق سرم برای جبران کردن مایعات از دست رفته از بدن سگ دامپزشک اقدام به آنژیوکت گذاری در رگ سگ و تزریق مایعات وریدی می کند. اگر باکتری یا انگل سبب بروز اسهال شده باشد، دامپزشک داروی مناسب، آنتی‌بیوتیک یا ضد انگل، را برای درمان تجویز خواهد کرد. همچنین ممکن است داروی ضد اسهال یا داروی کنترل حرکات روده تجویز شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی