کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز

دامپزشکی معالی آباد شیراز | کلینیک دامپزشکی مالی آباد شیراز | بیمارستان دامپزشکی معالی آباد | دامپزشکی در معالی آباد

دامپزشکی معالی آباد شیراز | دامپزشکی در خیابان مالی آباد شیراز

دامپزشکی معالی آباد شیراز

آدرس کلینیک دامپزشکی در منطقه معالی آباد شیراز

مشاوره رایگان دامپزشکی در خیابان معالی آباد شیراز

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09175619012

بلوار معالی آباد شیراز یا همان بلوار دکتر شریعتی در شمال غرب شهر شیراز یکی از خیابان های پر رفت و آمد و تقریباً لوکس شهر شیراز می باشد. بلوار معالی آباد شیراز در امتداد بلوار چمران شیراز می باشد که به فلکه احسان و بلوار فرهنگ شهر منتهی می شود.

صاحبین حیوانات خانگی در شیراز به خوبی می دانند که دسترسی به یک کلینیک دامپزشکی در نزدیکی محل سکونت خود تا چه اندازه مهم است. گاهی اوقات سگ و گربه شما مرض شده و شما می خواهید او را به درمانگاه دامپزشکی در شیراز ببرید. کاملا مشخص است که هر چه کلینیک دامپزشکی به شما نزدیک تر باشد شما راحت تر و سریع تر می توانید این کار را انجام دهید به خصوص زمانی که وضعیت سگ یا گربه شما اورژانسی است و باید به سرعت به یک بیمارستان دامپزشکی منتقل شود تا توسط دکتر دامپزشک مورد معاینه و درمان قرار بگیرد.

دامپزشکی مالی آباد شیراز

اگر شما صاحب یک حیوان خانگی زیبا مانند سگ، گربه، کاسکو، خرگوش و … هستید و در بلوار معالی آباد شیراز و یا مناطق نزدیک به آن مانند خیابان دوستان و خیابان پزشکان شیراز، خیابان خلبانان شیراز و … زندگی می کنید و می خواهید از بهترین خدمات دامپزشکی در کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز بهرمند شوید، همین حالا با مرکز مشاوره دامپزشکی معالی آباد شیراز تماس بگیرید و ضمن صحبت با دکتر دامپزشک و پرسیدن سوالات خود، در صورت لزوم وقت دامپزشکی برای معاینه یا انجام امور بهداشتی و درمانی حیوان خانگی خود رزرو کنید.

ارتباط با دامپزشکان ما از طریق تماس با شماره زیر

09175619012

خدمات دامپزشکی معالی آباد شیراز

در بلوار معالی آباد شیراز کلینیک های دامپزشکی مختلفی حضور دارند که انواع خدمات حرفه ای دامپزشکی برای انواع حیوانات از جمله سگ، گربه، انواع جوندگان و پرندگان و … در کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز ارائه می گیردد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

واکسیناسیون سگ و گربه در معالی آباد شیراز | صدور شناسنامه تحت نظارت دامپزشکی برای انواع حیوانات خانگی | پت شاپ و فروش غذای خشک سگ و گربه و تشویقی و غذای پرنده و خرگوش و کاسکو در معالی آباد شیراز | انجام امور سونوگرافی و رادیولوژی سگ و گربه و سایر حیوانات | عمل جراحی عقیم سازی سگ و گربه نر و ماده در کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز | کوتاه کردن ناخن سگ و گربه | اصلاح و آرایشگاه حیوانات مالی آباد | درمان بیماری های سگ و گربه و….

آدرس کلینیک دامپزشکی در معالی آباد شیراز | شماره تلفن بیمارستان دامپزشکی معالی آباد شیراز

یکی از سوالات همیشگی صاحبین حیوانات خانگی این است که از کجا بهترین دامپزشک پرندگان مثل کاسکو ، عروس هلندی ، طوطی و یا سگ ، گربه ، خرگوش و شیراز را بر اساس مورد و نوع نیاز با توجه به مکان قرارگیری محل زندگی ، امکانات و دامنه وسیع تخصص دامپزشکان و تنوع بسیار زیاد گونه های حیوانی تشخیص دهیم و بشناسیم تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشیم؟

برای دریافت پاسخ سوال خود کافیست با شماره زیر تماس بگیرید. در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستیم

09175619012

مشاوره رایگان دامپزشکی در معالی آباد شیراز

با ما تماس بگیرد و با دکتر دامپزشک صحبت کنید

09175619012

خیابان های اطراف و مسیرهای دسترسی به خیابان معالی آباد شیراز و کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز

راه های رسیدن به خیابان معالی آباد از سمت شمال شرق به بلوار میرزای شیرازی و از سمت شرق بلوار چمران، از سمت جنوب بلوار میرزاکوچک خان، از سمت غرب هم به کوی وحدت و فرهنگ شهر منتهی شده است

چگونه با مترو و اتوبوس به خیابان معالی آباد شیراز و کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز برویم؟

مسیر کلینیک دامپزشکی معالی آباد شیراز با مترو:  در ابتدای بلوار دکتر شریعتی ( معالی آباد) واقع در میدان احسان خط یک مترو (احسان فلکه گلسرخ) قرار گرفته است. ایستگاه های دیگری در خیابان معالی آباد نیز دارد . ایستگاه دوم ایستگاه دکتر شریعتی  ، ابتدای خیابان خلبانان واقع شده است و ایستگاه بعدی نیز در ابتدای بلوار معالی آباد و نبش تقاطع پل معالی آباد قرار گرفته است.

اتوبوس هایی که از مقابل خیابان کلینیک دامپزشکی معالی آباد عبور می کنند:

خط واحد ۳۹:ایستگاه اول، ابتدای معالی آباد و ایستگاه آخر نیز پایانه احمدی یا دروازه کازرون می باشد

خط واحد ۱۳۸: ایستگاه اول پایانه نمازی واقع در میدان نمازی می باشد که در تمامی ایستگاه های خیابان معالی آباد توقف می کند و ایستگاه آخر نیز انتهای بلوار پرستار یا کوی وحدت می باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی