کلینیک دامپزشکی بلوار چمران شیراز

دامپزشکی بلوار چمران شیراز

دامپزشکی بلوار چمران شیراز

کلینیک دامپزشکی در بلوار چمران شیراز

پت شاپ و پانسیون حیوانات خانگی در بلوار چمران شیراز

برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید

09175619012

کلینیک دامپزشکی بلوار چمران شیراز در بلوار چمران که یکی از مهم ترین خیابان های شیراز محسوب می شود که هم از نظر گردشگری و هم از نظر سیاسی اهمیت بالایی دارد، واقع شده است. از نگاه دیگر این بلوار یک شاهراه ارتباطی، سیاسی، تجاری، گردشگری، درمانی و ورزشی در شیراز محسوب می شود. بلوار چمران به طول 5 کیلومتر و به موازات رودخانه شهر شیراز قرار دارد و همین امر باعث شکل گیری فضای سبز در دو سمت بلوار برای پیک نیک و سایر فعالیت های تفریحی شده است. به واسطه محبوبیت بلوار چمران بین مردم، افراد زیادی در جای جای بلوار اغذیه فروشی های کوچک و بزرگی را ایجاد کرده اند و شور و حال دیگری به آن بخشیده اند چرا که این روزها غذای خیابانی بسیار پرطرفدار است. از آنجایی که بلوار چمران دارای راه های دسترسی و ارتباطی بسیار خوبی با سایر نقاط شهر است هتل و اقامتگاه های کوچک و بزرگی نیز در اطراف آن ایجاد شده که از نمونه های بارز آن می توان به هتل چمران شیراز اشاره کرد. اگر به این بلوار رفتید بی شک مردم پر شور و حال شیرازی را خواهید دید که در حال فعالیت هایی نظیر ورزش، پیاده روی و حتی دوچرخه سوار هستند و این فرصتی برای دیدن جاذبه زنده هر شهر، یعنی مردمانش است.

مشاوره دامپزشکی چمران شیراز

در کلینیک دامپزشکی بلوار چمران شیراز بخش­های تخصصی و مختلفی ایجاد شده تا بهترین خدمات دامپزشکی برای سگ و گربه و پرندگان و جوندگان در بلوار چمران شیراز برای این حیوانات ارائه گردد. در ادامه با بخش های مختلف بیمارستان دامپزشکی بلوار چمران شیراز آشنا می شوید:

بخش داخلی کلینیک و بیمارستان دامپزشکی بلوار چمران شیراز

این بخش اصلی ترین بخش بیمارستان و همانند قلب بیمارستان است چرا که اکثر حیواناتی که به بیمارستان مراجعه می کنند پس از پذیرش در بیمارستان به این بخش منتقل می شوند تا در این بخش تشخیص اولیه داده شود و مشخص گردد که برای ادامه فرایند درمان، بیمار به کدام بخش بیمارستان انتقال یابد. حدوداً 60 درصد بیمارها فقط در همین بخش فرایند درمانشان انجام می گیرد و امکانات و تجربه های پاراکلینیکی برای تشخیص بهتر به کمک متخصصین می آید.

بخش جراحی دامپزشکی بلوار چمران شیراز

جراحی به 2 بخش اصلی بافت نرم و بافت سخت تقسیم می شود .

بافت نرم خود شامل جراحی های اختیاری و اجباری می باشد :

جراحی های اختیاری شامل عقیم کردن حیوان و جراحی های زیبایی (فقط دم حیوان به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی) می باشد.

برای جراحی های اختیاری لازم به گرفتن وقت قبلی است و حیوان باید 8 تا 10 ساعت قبل از عمل ناشتا باشد. همچنین حوله و الیزابت کولار باید از قبل تهیه شود.

جراحی های  اجباری شامل عفونت رحم ، بیرون زدگی چشم ، بیرون زدگی آلت (ماده و نر)، برگشتگی و پیچ خوردگی روده ها، بریدگی ها و سوختگی های شدید می شود که در این موارد باید در سریع ترین زمان اقدام به جراحی صورت گیرد.

بافت سخت شامل جراحی های ستون فقرات (دیسک بین مهره ای و جابه­جایی مهره ها) واستخوان (انواع ارتوپدی) می باشد.

بخش پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک کلینیک دامپزشکی بلوار چمران شیراز

بخش پرندگان و حیوانات خانگی خاص بیمارستان دامپزشکی بلوار چمران شیراز با کادر متخصص و کار‌آزموده خود قادر به ارائه خدمات زیر در راستای حفظ سلامت و رفاه هرچه بیشتر حیوانات خانگی خاص و دوست‌داشتنی شماست:

* معاینة پرندگان و حیوانات خانگی خاص جدید (تازه خریداری شده) و انجام چِک‌آپ منظم به‌منظور ارزیابی تداوم سلامت آنها.

* واکسیناسیون.

* تعیین برنامه‌ها و محدودیت‌های تغذیه‌ای.

* اصلاح ناخن، منقار و پرهای بال.

* انجام ارزیابی جامع بالینی در موارد بروز بیماری.

با توجه به شرایط بالینی پرنده و حیوان خانگی خاص شما و بسته به نیاز، امکان انجام اقدامات بالینی زیر در بخش پرندگان و حیوانات خانگی خاص مقدور خواهد بود:

معاینه بالینی کامل شامل تعیین وضعیت بدنی (BCS)، توزین، معاینه پوست و پوشش خارجی، معاینه چشم‌ها و گوش‌ها، معاینه محوطه دهانی و ….

بررسی سایتولوژیک مدفوع و سایر ترشحات مرضی.

انجام بررسی‌های هماتولوژیک و بیوشیمیایی خون.

انجام بیوپسی و بررسی‌های کامل هیستوپاتولوژیک.

ارزیابی میکروبیولوژیک و قارچ‌شناسی مدفوع، جراحات و سایر ترشحات مرضی.

رادیوگرافی و سونوگرافی تشخیصی.

تزریقات و سرم‌تراپی.

* کالبدگشایی.

* ارائه مشاوره به منظور رفع اختلالات رفتاری.

* جراحی‌های ارتوپدی و بافت نرم.

* آزمون تعیین جنسیت پرندگان.

دکتر حیوانات در چمران شیراز

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی